Byli księża w parafii - Łukasz

Idź do spisu treści

Menu główne:

Byli księża w parafii

O parafii > Księża
I Proboszcz -
Ks. Janusz Sawicki od 18.10.1992 r do czerwca 2000 r - obecnie proboszcz w parafii św. Kazimierza Królewicza w Łochowie.

II Proboszcz -
Ks. Wiesław Pałuczak od czerwca 2000 r do 25.06.2002 r. - obecnie proboszcz w parafii MB Bolesnej w Cielu.

I Wikariusz -
Ks. Sylwester Warzyński od 25.06.2005 r do 23.08.2008 r - obecnie Dyrektor Wydziału Katechetycznego i Szkół katolickich, Rzecznik Kurii i Redaktor WDB. [wywiad]

II Wikariusz
- Ks. Jan Kwiczor rozpoczął swoją posługę duszpasterską od 7.09.2008 r. do 25.06.2009 r. - obecnie pracuje w Archidiecezji Częstochowskiej. [wywiad]

III WIKARIUSZ
- Ks. Krzysztof Kozłowski rozpoczął swoją posługę duszpasterską od 25.06.2009r.do 01.07.2013r.

IV WIKARIUSZ
- Ks. Andrzej Białczyk rozpoczął swoją posługę duszpasterską od 01.07.2013r.do 1.02.2014r. 


V WIKARIUSZ
- Ks. Marcin Benk rozpoczął swoją posługę duszpasterską od 01.02.2014r. do 30.06.2014r.


VI WIKARIUSZ
- Ks. Dariusz Wesołek rozpoczął swoją posługę duszpasterską od 01.07.2015r. do 25.06.2017r.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego